Nowości książkowe

Kajetan Puszek

Kajetan Puszek, Dwa sumienia Theophiliusa. Redakcja i korekta: zespół. Projekt okładki: Magdalena Zawadzka. Grafika na okładce: Refat Mamutov. Wydawnictwo Oficynka Gdańsk 2018.

 

 

Theophilus – nekromanta i członek tajemniczego zakonu dokonuje rytualnych morderstw masonów. Jego tropem podążają inspektor Pudliński, łysy i krępy indywidualista, który oprócz strzałów z glocka wystrzeliwuje z siebie ostre i cięte dźwięki saksofonu tenorowego podczas jazzowych improwizacji, oraz copywriter Aleksander, dla którego ściganie zbrodniarza stało się obsesją. Kim jest bezwzględny morderca i co nim kieruje?

Kajetan Puszekod ośmiu lat związany z branżą reklamową, pracuje jako copywriter i dyrektor kreatywny, właściciel agencji reklamowej. Interesuje się wolnomularstwem i historią najnowszą. Autor powieści „Dwa Sumienia Theophiliusa” (Wydawnictwo Oficynka 2018). Jest autorem powieści obyczajowej z elementami science fiction pt. „Miasto Stygmatyków”, która ukaże się w 2019 roku. Pochodzi z Częstochowy, od 8 lat mieszka w Warszawie.

 

Szukaj

Tłumacz

Statystyki

Odsłon artykułów:
1217013

Licznik odwiedzin

DziśDziś556
WczorajWczoraj1400
W tygodniuW tygodniu7736
W miesiącuW miesiącu32771