Nowości książkowe

Artykuły

Paweł Skiba

Paweł Skiba, Tajlandia. Dwa spełnione marzenia. Projekt okładki i elementów graficznych: Łukasz Ciepłowski. Redakcja: Anna Mędrzycka, Edyta Urbanowicz. Mapy: Agnieszka Ratajczak-Kucińska. Kierownictwo artystyczne i merytoryczne: Wojciech Cejrowski. Korekta: Edyta Urbanowicz, Anna Mędrzycka, Piotr Koperski. Zdjęcia: Paweł Skiba, Magdalena Ciepłowska, Łukasz Ciepłowski. Wydawnictwo Bernardinum, Pelplin 2016, s. 288.

 

 

Autor trenuje tajski boks i marzy o tym, aby powalczyć w jego ojczyźnie. Narzeczona autora chciałaby zdobyć certyfikat nurkowy na jednej z tajskich wysp. Wybierają się zatem do Tajlandii – odkrywają jej historię, zwyczaje oraz kuchnię. Dwoje ludzi i ich pierwsza wielka podróż. Tajlandia widziana ich oczami jest autentyczna jak smak ostrego chili. Czasem bez planu, czasem realizując dawno snute marzenia, podróżują przez cały kraj, chłonąc jego różnorodność. Potem powstaje opowieść, w której zachwyt odkrytym na nowo światem miesza się z barwną refleksją.   

Czy Pawłowi Skibie uda się w końcu stanąć do walki na ringu? Czy w czasie tej podróży znajdzie się czas na nurkowanie? I czy znajdą się skradzione paszporty? Poczytajcie...

 

Szukaj

Tłumacz

Statystyki

Odsłon artykułów:
1158333

Licznik odwiedzin

DziśDziś69
WczorajWczoraj989
W tygodniuW tygodniu1058
W miesiącuW miesiącu63017