Nowości książkowe

 

Agnieszka Monika Polak, Mimo wszystko. Redakcja: Zuzanna Gościcka-Miotek. Okładka: Marcin Bondarowicz. Wydawca: Novae Res – Wydawnictwo Innowacyjne, Gdynia 2012, s. 304.

 

 

Kiedy poznasz historię Ewy, najprawdopodobniej inaczej za­czniesz patrzeć na siebie i świat, który Cię otacza. Poznasz prawdziwą historię niepełnosprawnej kobiety, która zawsze sama boryka się ze swymi problemami, mimo że wokół niej przewija się wielu ludzi. Problemów ma bez liku, lecz żadne nie są w stanie jej załamać. Stanowi przykład dla wszystkich, zarówno chorych, jak i zdrowych, że w każdej sytuacji można nauczyć się czerpać z życia radość.

 

„Mimo wszystko” to dobry tytuł na książkę. „Mimo wszystko” to dobry tytuł na film! „Mimo wszystko” to niestety credo wielu ludzi, którzy postanowili przetrwać. Mimo choroby, mimo sa­motności, biedy, mimo znieczulicy i braku opieki ze strony pań­stwa. Postanowili mimo wszystko! O kimś takim jest ta opowieść. Chcecie ja poznać? Przeczytajcie „Mimo wszystko”! Książkę Agnieszki Moniki Polak. Nowa odsłonę „Losu Człowieka”. Po polsku. Polecam!

Cezary Pazura

 

Szukaj

Tłumacz

Statystyki

Odsłon artykułów:
2223617

Licznik odwiedzin

1620448
DziśDziś109
WczorajWczoraj690
W tygodniuW tygodniu4143
W miesiącuW miesiącu38535
ŁącznieŁącznie1620448